Seppä Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

P11B

Kaikki ottelut kohdasta löydät tulevat ottelut, tulospalvelun. Joukkueet kohdasta löydät joukkueiden pisteet.

La 21.1. Vihtavuoren Liikuntahalli

Laukaan Kings Panthers

10:00

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

O2-JKL P12 Vaajakoski

10:45

Leppä P12 punainen

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

11:30

Leppä P12 valkoinen

Suolahden Urho Sininen

12:15

O2-JKL P12 Vaajakoski

Suolahden Urho Punainen

13:00

Nicebandy

O2-JKL P10 Mankola

13:45

Suolahden Urho Sininen

Nicebandy

14:30

Leppä P12 punainen

O2-JKL P10 Mankola

15:15

Suolahden Urho Punainen

Laukaan Kings Panthers

16:00

Leppä P12 valkoinen

La 11.2. Saarijärven Monitoimihalli

NiceBandy

10:00

O2-JKL P10 Mankola

Leppä P12 valkoinen

10:45

O2-JKL P12 Vaajakoski

Leppä P12 punainen

11:30

O2-JKL P10 Mankola

Suolahden Urho Punainen

12:15

O2-JKL P12 Vaajakoski

Suolahden Urho Sininen

13:00

Leppä P12 valkoinen

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

13:45

Leppä P12 punainen

Laukaan Kings Panthers

14:30

Suolahden Urho Punainen

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

15:15

Suolahden Urho Sininen

NiceBandy

16:00

Laukaan Kings Panthers

La 18.3. Vihtavuoren Liikuntahalli

Leppä P12 valkoinen

10:00

Suolahden Urho Punainen

Leppä P12 punainen

10:45

Suolahden Urho Sininen

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

11:30

Suolahden Urho Punainen

Nicebandy

12:15

Suolahden Urho Sininen

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

13:00

O2-JKL P12 Vaajakoski

O2-JKL P10 Mankola

13:45

Laukaan Kings Panthers

Nicebandy

14:30

O2-JKL P12 Vaajakoski

Leppä P12 valkoinen

15:15

O2-JKL P10 Mankola

Leppä P12 punainen

16:00

Laukaan Kings Panthers

Su 23.4. Äänekoski Areena Pankkari

Suolahden Urho Punainen

10:00

Nicebandy

Suolahden Urho Sininen

10:45

O2-JKL P10 Mankola

Nicebandy

11:30

Leppä P12 valkoinen

O2-JKL P10 Mankola

12:15

O2-JKL P12 Vaajakoski

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

13:00

Leppä P12 valkoinen

Laukaan Kings Panthers

13:45

O2-JKL P12 Vaajakoski

O2-Jyväskylä P11 Kuokkala

14:30

Leppä P12 punainen

Suolahden Urho Sininen

15:15

Laukaan Kings Panthers

Suolahden Urho Punainen

16:00

Leppä P12 punainen