Seppä Liiga on Happeen, O2JKL:n ja Suomen Erotuomariklubin ylläpitämä liiga keski-suomen alueen nuorille salibandyn pelaajille.

P10B

Kaikki ottelut kohdasta löydät tulevat ottelut, tulospalvelun. Joukkueet kohdasta löydät joukkueiden pisteet.

La 14.1. Lievestuoreen Koulu

Lievestuoreen Kisa

12:00

Suolahden Urho P9 I

Flanels

12:45

Suolahden Urho P9 II

Leppä P10 LeVi

13:30

Suolahden Urho P9 I

Lievestuoreen Kisa

14:15

Flanels

Leppä P10 LeVi

15:00

Suolahden Urho P9 II

Su 15.1. Keljonkankaan Yhtenäiskoulu

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

10:00

Laukaan Kings Penguins

Happee P10 Valkoinen

10:45

MuurY 2014 Whites

Laukaan Kings Penguins

11:30

MuurY 2014 Blacks

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

12:15

MuurY 2014 Whites

Happee P10 Valkoinen

13:00

MuurY 2014 Blacks

La 28.1. Jyväskylä Kilpisen Koulu

Happee P10 Valkoinen

16:00

Lievestuoreen Kisa

Flanels

16:45

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

Lievestuoreen Kisa

17:30

Leppä P10 LeVi

Happee P10 Valkoinen

18:15

Flanels

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

19:00

Leppä P10 LeVi

Su 12.2. Äänekoski Areena Pankkari

Suolahden Urho P9 I

11:00

MuurY 2014 Whites

Suolahden Urho P9 II

11:45

MuurY 2014 Blacks

Laukaan Kings Penguins

12:30

MuurY 2014 Whites

Suolahden Urho P9 I

13:15

MuurY 2014 Blacks

Suolahden Urho P9 II

14:00

Laukaan Kings Penguins

Su 12.3. Leppäveden Liikuntahalli

Leppä P10 LeVi

10:00

Happee P10 Valkoinen

Lievestuoreen Kisa

10:45

Flanels

Happee P10 Valkoinen

11:30

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

Leppä P10 LeVi

12:15

Flanels

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

13:00

Lievestuoreen Kisa

La 1.4. Vihtavuoren Liikuntahalli

Laukaan Kings Penguins

10:00

Suolahden Urho P9 I

Suolahden Urho P9 II

10:45

MuurY 2014 Blacks

Suolahden Urho P9 I

11:30

MuurY 2014 Whites

MuurY 2014 Blacks

12:15

Laukaan Kings Penguins

MuurY 2014 Whites

13:00

Suolahden Urho P9 II

La 22.4. Joutsan Liikuntahalli

Flanels

10:00

MuurY 2014 Whites

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

10:45

MuurY 2014 Blacks

MuurY 2014 Whites

11:30

Leppä P10 LeVi

MuurY 2014 Blacks

12:15

Lievestuoreen Kisa

O2-P10 Keljonkangas Oranssi

13:00

Suolahden Urho P9 I

Laukaan Kings Penguins

13:45

Leppä P10 LeVi

Lievestuoreen Kisa

14:30

Suolahden Urho P9 II

Laukaan Kings Penguins

15:15

Happee P10 Valkoinen

Flanels

16:00

Suolahden Urho P9 I

Happee P10 Valkoinen

16:45

Suolahden Urho P9 II